Česká speleologická společnost
Hlavní menu
Levý sloupec
Menu sekce Home

Vítejte na WWW stránkách speleologické skupiny ESTAVELAZákladní organizace České speleologické společnosti 7-09 Estavela sdružuje zájemce o výzkum jeskyní a jiných podzemních prostor v oblasti střední Moravy a dále ve východních Čechách na historickém česko-moravském pomezí.
Hlavní náplní činnosti je výzkum krasových jeskyní v oblasti Javoříčského krasu, především pak samotných Javoříčských jeskyní. V menší míře se skupina zabývá také výzkumem pseudokrasu v oblasti Svitavska a historickým podzemím (důlní díla, chodby bývalé pevnosti Olomouc, hradu Svojanov aj.).


Zprávy pro členy ZO ČSS 7-09 Estavela

Zdravím všechny členy Estavely.
Do sekce Intranet jsem přidal funkci, pomocí níž můžete odeslat hromadně email všem členům Estavely, kteří mají v databázi uvedený svůj mailový kontakt. Rovněž se zamýšlím nad další budoucností WWW stránek. Je faktem, že stránky jsou optimalizovány pro Internet Explorer a v jiných prohlížečích trochu blbnou. Rád bych proto znal Vaše zkušenosti se zobrazováním stránek, tj. hlavně, kdo z Vás preferuje zásadně jiný prohlížeč. Stejně ale uvažuji o změně vzhledu a také novém engine stránek, tak, aby chodily bez problémů na všech prohlížečích.

webmaster Tomáš

Vzteklý pišišvor...